Leshohet banesa me qira ne Qender afer sheshit "..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender afer sheshit "Nene Tereza", banesa eshte ne dy nivele, ne katin e dyte dhe te trete, me siperfaqe prej 100m2, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar shume mire. Cmimi eshte 550 euro plus shpenzimet.
Na kontaktoni ne nr:
+377(0) 44 51 85 50
+377 (0) 45 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim