Leshohet banesa me qira ne Qender perball Eulexit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 09 Maj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender perball Eulexit ,eshte ne katin e 2 ,ka nje dhome gjumi ,sallon dhe kuzhine ,banjo,ballkon.ka siperfaqe 60m2


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim