Leshohet banesa me qira ne Ulpiane nga AGENCY ENI

Shitet nga: Agency ENI 03 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ajo eshte teresisht e mobiluar dhe ka mobilje krejtesisht te reja ajo gjindety ne Ulpiane me sipefaqe prej 60 m2 dhe ka kete renditje: dhoma e dites sebashku me kuzhin - nje dhome gjumi banjo , rezervar te ujit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim