Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Fontana

Shitet nga: Hasan Halilaj 25 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Upiana te Fontana. Banesa ka nje dhome dhe nje kuzhine dhe eshte e mobiluar. Banesa gjendet ne Katin e I. Leshohet vetem per familjare ose qifte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim