Leshohet banesa me qira ne arberi banesat Vip tr..

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
eshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan banesat e Vip tregtis,ndeim i ri,kati i II-të me pamje nga lindkja dhe qyteti.

banesa perbehet prej sallonit me kuzhinë,dhomes së gjumit,koridor,banjo,ballkon, banesa është komplet e mobiluar me mobilje te reja,preferohet per nderkombetar ose ndonje qift tye kujdesshem,në ndertese shumica e banoreve janë nderkombetar çmimi 400 euro

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim