Leshohet banesa me qira ne kalabri ish- emshir

Shitet nga: eco-vita 10 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira ne lagjen Kalabria e Re,Prishtine, te banesat e ”Fitores. Banesa eshte ne katin e I-re, ne objektin e sapondertuar ku lifti punon pa nderprerje dhe uje ka 24 ore ne dite. Orendite dhe teknika e bardhe jane te reja. Qmimi mujor 250 EUR (nuk perfshihen faturat e rrymes, ujit, telefonit, mbeturinave). Banesa perbehet prej; (salloni dhe dhoma e gjumit), kuzhines, banjos, 1 ballkon dhe koridorit, poashtu permban ngrohjen qendrore.

Nr. kontaktues :
038-220-880
044123275
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.ce
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim