Leshohet banesa me qira ne lagjen e "Muhaxhereve"

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 10 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen e "Muhaxhereve", afer hotel "Ambasador"-it , banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 60m2, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore, sigurim. Cmimi eshte 300 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim