Leshohet banesa me qira ne qender te kompleksi q..

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira te koplexi Qafa-Qender-Prishtine. Banesa ka 90m2, dhe eshte teresisht e mobiluar. Posedon 2 dhoma gjumi standarde, nje sallon te madh ndenje,kuzhine veqmas, 2 toalete, ballkon, ku dhe njera dhome ka dalje direkt ne ballkon. Çmimi eshte 270 euro,. Kjo ndertese posedon 2 lifte, ku ne pronaret e banesave kemi blere liftin e ri tanime. Dhe me thjeshte jane funksional 2 lifte ne cdo kohe. Banesa gjendet ne katin e nente, dhe tashme eshte higjienikisht e pastrua.

tel.049123275

e-mai; ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim