Leshohet banesa me qira për ZYRE ne Ulpian "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 5
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira për zyre në lagj. Ulpiana perballë "QS" konvikteve, kati i I, banesa posedon 4 dhoma, salonin me kuzhinë, koridorin, 2 banjo dhe 1 ballkon.

Çmimi: 500euro i fundit

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim