Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: Beha 03 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira per zyre rr.Perandori Justinian sol.I.ban. nr. kate tani punon agjensioni permbarues privat mbi ne mes Raifaizen bank dhe posta3. kafiterine Agolli,e cila liroht nga data 31.03.2015. ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim