Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: bashkimi 17 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë

leshoj banesen me qira ne lagjen Pejton. kati I.ban.nr.4. ne mes posta 3 dhe raifaiyen bank mbi kafiterine agolli, tani gjer me 31 mars është përmbarues privat dhe nga data 31.03. lirohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim