Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: Bashkimi 08 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira për veprimtari te ndryshme zyre, ordinancë, agjension, etj. në lagjen Pejton rr.Peranori Justinian, sol. I. kati I. banesa nr.4. ne mes Posta 3 dhe Raifaizen bank. mbi kafiterine Agolli, tani shfrytezohet nga nje permbarues privat gjer me 30.04.2015. u mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim