Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: bashkimi 14 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne madhesi prej 48 m2.për veprimtari te ndryshme zyre, ordinancë, agjension, etj. në lagjen Pejton rr.Peranori Justinian, sol. I. kati I. banesa nr.4. ne mes Posta 3 dhe Raifaizen bank. mbi kafiterine Agolli, tani shfrytezohet nga nje permbarues privat gjer me 30.04.2015. u mirepresim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim