Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: bashkimi 16 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne lagjen Pejton sol. I. kati I. ban.nr.4. ne mes posta 3 dhe raifajzen bank. mbi kafiterine Agolli e pershtatshme për zyrë, ordinancë, agjension, etj. tani shfrytezohet nga nje permbarues privat, lirohet nga 30.04.2015 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim