Leshohet banesa me qira per banim dhe per zyre n..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per banim dhe per zyre ne Qender afer Hotel Grand ,eshte ne katin e 1 ,ka nje dhome gjumi,sallon,kuzhin,banjo,ballkon.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim