Leshohet banesa me qira per zyre afer "Sllovenia..

Shitet nga: Visari 09 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre afer "Sllovenia Sport", banesa eshte ne katin e peste me lift, me siperfaqe prej 60m2, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte shume e pershtatshme dhe ka hapesire shume funksionale per zyre. Cmimi eshte 220 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim