Leshohet banesa me qira per zyre ne qender te ki..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 09 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre ne qender te kino "Abc" , banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 80m2 ,ka tri hapesira pune, kuzhine ,banjo ,dy ballkone. Ka pamje ne rrugen kryesore dhe mbrapa. Banesa eshte e renovuar dhe shume e pershtatshme per zyre. Cmimi eshte 550 euro plus shpenzimet. Na kontaktoni ne nr: 044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim