Leshohet banesa me qira per zyre ne sheshin "Nen..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 30 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre ne sheshin "Nene Tereza", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 55m2, ka dy hapesira pune, banjo, dy ballkone. Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje shume te mire, me pozite shume te mire me pamje ne shesh. Cmimi eshte 500 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim