Leshohet banesa me qira per zyre perballe hoteli..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 26 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre perballe hotelit "Grand", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 84m2, ka tri hapesira pune, kuzhine te vecante, banjo, ballkon. Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe ka hapesire shume funksionale per zyre. Cmimi eshte 800 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim