Leshohet banesa me qira perballe "Grand" hotelit

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 11 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira perballe "Grand" hotelit, banesa eshte ne katin e dyte, me siperfaqe prej 78m2, ka sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit , banjo ,ballkon. Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe komplet e mobiluar. Cmimi eshte 600 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim