Leshohet banesa me qira perballle "Parkut te Qyt..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 20 Pri 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira perballle "Parkut te Qytetit", banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 110m2, ka sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte 450 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim