Leshohet banesa me qira te "Qafa"

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 10 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te "Qafa"
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim