Leshohet banesa me qira te 4 "Llullat"

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 13 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te 4 "Llullat", afer shtepise se Bajram Kelmendit, banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 60m2, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 400 euro plus shpenzimet. Na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim