Leshohet banesa me qira te Bahollt nga Agency Eni

Shitet nga: Agency ENI 23 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera ( studio apartmant ) e cilla gjendet në Tophane.(Te bahollt)

Banesa ka 72 m², eshte studio apartmant e mobiljuar komplet me te gjitha. Në banesë rregullisht kemi pasur ndërkombëtarë pasi që është shumë afër qendrës.

Të dhëna shtesë:: Banesa ka ujë dhe rrymë 24 orë, nxemje qëndrore, klimë, Wi-fi internet, parking, 50 inch TV etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim