Leshohet banesa me qira te Parku i Qytetit "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 06 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Parku i Qytetit afër permendores "Isa Kastrati", kati i III, banesa posedon 2 dhoma, salonin me kuzhinë, koridorin, banjo dhe 1 ballkon. E mobiluar komplet

Çmimi: 350euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim