Leshohet banesa me qira te Qafa afer "procredit ..

Shitet nga: Prishtina Real Estate 21 Pri 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa afer "procredit bank" , kati i I - rë , 70 m2 , ka sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , banjo dhe ballkon , cmimi 300 euro . info 049/045 23 24 00 www.prishtinare.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim