Leshohet banesa me qira te Qafa afer pompes se b..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 12 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa afer pompes se benzinit.
Banesa eshte ne katin e peste ka lift, 65 m2, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro i negociueshem.
Na kontaktioni ne nr:044518550 dhe 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim