Leshohet banesa me qira te Qafa afer pompes se b..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 13 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa afer pompes se benzinit. Banesa eshte ne katin e peste ka lift, 65 m2, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 350euro i negociueshem. Na kontaktioni ne nr:044518550 dhe 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim