Leshohet banesa me qira te S. Sportit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 26 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te S. Sportit afer Fames, kati i II-të, banesa posedon sollon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + WC dhe një ballkon, e mobiluar komplet dhe me mobile moderne.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim