Leshohet banesa me qira te bregu i diellit afer ..

Shitet nga: eco-vita 10 Pri 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira te bregu i diellit afer qendres tregtare kati i I-r 65 m2,çmimi 250 euro, ne kete qmim jane te perfshire uji dhe mbeturinat.

banesa posedon: sallonin,kuzhinen, dhomen e gjumit,banjon,ballkonin,koridorin.

tel. 038220880
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim