Leshohet banesa me qira te bregu i diellit banes..

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesen me qera . Banesa gjendet ne kompleksin ONTEX (ndertesa e pare) ne bregun e diellit,afer shkoles Ismail Qemali dhe permban keto karakteristika:

2 dhoma gjumi;
1 dhome dite (salon);
Kuzhine;
Banjo me wc;
WC ndamas me nje lavaman;
Shpajz;
Terasa e madhe;
Korridor.

Kompleksi i Ontex permban:
Rryme 24/7;
Uje 24/7;
Security 24/7;
Lifti me kartele;
Hyrja me guard, vetem per banore;
Pastrimi i ambienteve te perbashketa;
Kopshtare etj.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe nga leshimi i baneses per perdorim e deri tani (pothuajse 3 vite) banon nje Italiane.

Cmimi i qerase ishte 550 euro ne muaj, por mund te negociohet

tel.038220880
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim