Leshohet banesa me qira te ne arberi ndertesa e ..

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower ne Katin e peste ,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxemje Qendrore,Klime,Invertor ne rast te prishjes se rrymes si dhe shum paisje tjera shtepiake.
Banesa ka kete renditje:
-Dhome dite me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Dhome e vogel Gjumi
-Banjo
-Ballkon
Qmimi 500 Euro

tel. 038220880.
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim