Leshohet banesa me qira te qafa ne Prishtine

Shitet nga: Shpija 08 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera tre qafa afer shkolles fillore "Meto Bajraktari" . Banesa ka 85m2. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 sqallon me kuzhine dhe trapezari, 2 wc, 1 teras. Banesa eshte e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Cmimi i baneses 320 Euro duke perfshi berllogun dhe ujin ne ate qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim