Leshohet banesa me qira te qafa

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 14 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te qafa. Banesa ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 300euro plus shpenzimet. Na kontaktoni ne nr:044518550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim