Leshohet banesa me qira

Shitet nga: Arta Musa 03 Gsh 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira 55m2, e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon.
Gjindet ne katin e 10, ka lift I cili eshte ne gjendje te rregullt. Banesa eshte me nxemje qendrore me rryme.
Cmimi eshte 200 euro/muaj + shpenzimet e qiramarresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim