Leshohet banesa me qira

Shitet nga: Istret 06 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira e cila ndodhen ne Prishtine ne lagjen lakrishte, ndertim i ri, banesa ka sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi, terase, korridor dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim