Leshohet banesa me qira

Shitet nga: arben 25 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa 92 m2
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira 92 m2 ne nje lagje shume te qete dhe afer qendres,banesa ka dy dhoma te gjumi,dhome pritje,kuzhine,shpajz,ballkon,nxemje qendrore,e shtruar ne parket,e mobiluar etj.
Per me shume info kontakti 044377324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim