Leshohet banesa me qira

Shitet nga: Egzon krasniqi 07 Shk 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne breg te diellit te furra qerimi 1,banesa ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin banjo dhe teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim