Leshohet banesa ne Bregun e Diellit afer OSBE-së

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 16 Mar 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa ne Bregun e Diellit afer OSBE-së. Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Çmimi i qirase eshte 400euro ku jane te perfshiera te gjitha shpenzimet pervec shpenzimeve te rrymes. Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim