Leshohet banesa ne Bregun e Diellit afer OSCE-së

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa ne Bregun e Diellit afer OSBE-së.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 400euro ku jane te perfshiera te gjitha shpenzimet pervec shpenzimeve te rrymes.
Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim