Leshohet banesa ne Ulpiane ( Kati perdhese)

Shitet nga: Florian 06 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banese ne ulpian , kati perdhes ... Banesa ka kete perberje : 2 Dhoma , Banjo dhe korridor .. eshte e pershtatshme per banim , per zyre ose ordinance

Banesa gjendet ma saktesisht afer PTK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim