Leshohet banesa ne Ulpiane ( Kati perdhese)

Shitet nga: Florian 10 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesen me qera ne ulpiane . banesa gjendet afer albi Market ,banesa eshte ne kati perdhese , banesa ka kete perberje ; 2 dhoma , korridor dhe banjo ... eshte e pershtatshme per banim , per zyre ose ordinance ..

Cmimi i fundit 270 euro ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim