Leshohet banesa ne Ulpiane ( Kati perdhese)

Shitet nga: Sami 11 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne ulpiane , banesa gjendet afer Albi market .. eshte e persshtatshme per banim , per zyre ose ordinance .. Banesa ka dy dhoma , banjo dhe korridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim