Leshohet banesa prej 100m2 ne "Ulpiane" afer Fon..

Shitet nga: Agjensioni "Omega" www.omega-ks.com 13 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa prej 100m2 ne "Ulpiane" afer Fontanes ,banesa eshte ne katin e trete , ka sallon ,kuzhine ,tri dhoma te gjumit, banjo ,wc ,ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte 500 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim