Leshohet banesa superluksoze me qira ne lagjen "..

Shitet nga: Agjensioni "Omega" www.omega-ks.com 23 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa superluksoze me qira ne lagjen "Arberia", banesa eshte ne fillim te lagjes "Arberia", ne katin e trete me siperfaqe prej 120m2 plus 65m2 terace, ka sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo. Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile moderne dhe te reja. Cmimi eshte 850 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim