Leshohet banese luksoze me qera tek ambasada zvi..

Shitet nga: Korab Demaj 27 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera tek ambasada e zvicrres 300m nga sheshi. Banesa eshte ndertim i ri komode dhe e qete dhe e mobiluar lux.

-Renditja-
-Dhome Dite-
-Dhome fjetje-
-Dhome fjetje-
-Kushine-
-Banjo-
-65m2-

Leshohet pa ndermjetesim te agjesioneve.
Qmimi fix 300euro.
Nuk perfshihen detyrimet komunale(rryma,uji,etj)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim