Leshohet banese me qira dardania (sante) - prish..

Shitet nga: hasan 05 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoje banese me qira afer shkolles xhemail mustafa eshte e mobiluar, kuzhine dhe elmente te reja. dy dhomshe, banjo , ballkon , parking etj.. 044340145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim