Leshohet kat shtepie me qira ne Arberi (Dragodan)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per patundshmëri "ZOGU" 07 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet kat shtepie me qira ne Arberi (Dragodan) ka sip:120m2 Terasa 64m2,ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe trepezari,banjo,garazh.uji ka 24ore .EShte ne katin e 2 ka hymje te veqant.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim