Leshohet kati i Shtepis me qira ne Lagje te Spit..

Shitet nga: M1 Agjencion 11 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepis me qira ne Lagjen e Spitalit te banesat e Avni Gjakoves , kati i I-rë me hyrje te veqante , qe posedon: 3 dhoma te fjetjes, kuzhine, koridor dhe banjo, e mobiluar komplet.
Çmimi: 170 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim