Leshohet lokakli me qera ne ulpiane

Shitet nga: Bashkim 24 Krr 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qera ne Ulpiane perball spitalit . Lokali ka 70 m2 dhe eshte i gatshem per pune . Leshohet vetem per veprimtari mjeksore .info.me te hollesishme ne tel:044 / 049 / 115 - 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim